Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie dla jednego z naszych klientów, lidera rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Profil:
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Ekonomia lub Inżynieria Zarządzania)
    • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • umiejętność analizy organizacyjnej i rynkowej oraz mapowanie procesów, tworzenie planów biznesowych i procedur korporacyjnych
    • zaawansowanej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
    • komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • samodzielność, dokładność i dobra organizacji pracy
    Zadania:
    • zarządzanie projektami rozwojowymi Spółki, uczestniczenie w opracowywaniu oraz przestrzeganiu harmonogramu projektów
    • udział w tworzeniu projektów (m.in. analiza projektów, definiowanie punktów krytycznych, przygotowywanie wniosków, szacowanie kosztów)
    • analiza konkurencji pozycjonowania Grupy oraz wspieranie Managerów Działów w ocenie wejścia na nowe rynki (nowe produkty, nowa lokalizacja)
    • aktualizacja regulacji wewnętrznych oraz zarządzanie, ocena i realizacja procesów firmowych
    • współudział w koordynacji projektów strategicznych
    Oferujemy:
    • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno- sportowych oraz kulturalno -oświatowych), wsparcie merytoryczne zespołu)