Ta oferta pracy jest nieaktualna od 396 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ertle Bud Sp. z o.o.

    W związku z rozwojem biura w Warszawie poszukujemy Junior Project Managera. Jest to stanowisko wspierające Dyrektora Zarządzającego w Polsce, wymagające bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy. Poszukujemy osoby sumiennej, która odnajdzie się w realizacji wielu zadań jednocześnie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Erlte Bud z powodzeniem działa na rynkach międzynarodowych. Jedną z dróg strategicznego rozwoju biznesu Ertle Bud jest rozwinięcie działalności w Polsce. Na chwilę obecną rekrutujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • zarządzanie zasobami ludzkimi na przydzielonych projektach,
    • wsparcie pracowników (przyjazd/wyjazd, zakwaterowanie, transport, posiłki, organizacja i prowadzenie spotkań pracowniczych itd.),
    • rozwiązywanie konfliktów, dbanie o dobry wizerunek spółki,
    • wypełnianie rejestrów czasu pracy, wniosków o pozwolenie na pracę,
    • przygotowywanie rozliczeń miesięcznych, faktur dla klientów,
    • przygotowanie zestawień finansowych, dokumentów księgowych,
    • tłumaczenia rozmów i dokumentów,
    • inne bieżące sprawy administracyjne.
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy na stanowisku Junior Project Managera lub pokrewnym,
    • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, własna inicjatywa w działaniu (warunek konieczny),
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań, poszukiwanie rozwiązań istniejących przeszkód a nie ich generowanie,
    • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego (warunek konieczny),
    • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
    • minimum średnie wykształcenie, pożądane wyższe,
    • znajomość zasad przyznawania pozwoleń na prace dla obcokrajowców lub gotowość do samodzielnej nauki procesu uzyskiwania,
    • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji,
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • umiejętność zarządzania przepływem informacji,
    • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku,
    • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • dla odpowiedniej osoby oferujemy interesujące i odpowiedzialne stanowisko,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ertle Bud z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.