Oferta pracy

Junior Project Manager

G3 GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 800‐4 700 zł brutto / mies.
  • Białołęcka 174, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

G3 GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Białołęcka 174

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań w ramach kompleksowej obsługi projektów marketingowych (loterie promocyjne, konkursy, programy lojalnościowe) dla znanych polskich i międzynarodowych marek

  • wsparcie Project Managera przy realizacji bieżących projektów marketingowych

  • współpraca z klientami, agencjami reklamowymi, IT oraz firmami kurierskimi

  • raportowanie

  • inne prace asystenckie

Nasze wymagania

  • dokładność, sumienność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność,

  • duże zaangażowanie w realizowane zadania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wielozadaniowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • min. 6 mies. doświadczenia w pracy przy prowadzeniu projektów marketingowych dla klientów biznesowych (doświadczenie w pracy w agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem)

  • ukończone studia wyższe (mile widziane)

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia bardzo dużego doświadczenia w obszarze loterii, konkursów, programów lojalnościowych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet medyczny PREMIUM

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • Work Life Balance (pracujemy od pon. do pt. w godz. 9.00 - 17.00)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Jesteśmy agencją marketingową. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze loterii promocyjnych, konkursów i programów lojalnościowych. Więcej o nas na www.g3.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy