Oferta pracy

Junior Project Manager

REDDO TranslationsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji oraz harmonogramu projektów

  • Nadzór nad realizacją projektów

  • Dbanie o terminową realizację projektu

  • Bezpośrednia współpraca z wewnętrznym zespołem wykonawców

  • Obsługa i bezpośrednia współpraca z klientem (bieżąca obsługa zapytań i zamówień, przygotowywanie wycen, kalkulowanie kosztów)

  • Kontrola jakości formatowanych tekstów

  • Przygotowywanie raportów oraz podsumowań

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła obsługa komputera

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Doświadczenie w branży tłumaczeniowej i znajomość narzędzi CAT (MemoQ/Trados) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2/C1

  • Komunikatywna znajomość drugiego języka obcego w piśmie będzie dodatkowym atutem (preferowany niemiecki)

  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczną formę współpracy

  • Pracę stacjonarną w warszawskim biurze i częściowo zdalną

  • Pracę w wyspecjalizowanym i sprawnie działającym zespole

  • Szkolenie w zakresie narzędzi CAT i narzędzi wspomagających tłumaczenie

  • Możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży tłumaczeniowej

  • Możliwość rozwoju i określoną ścieżkę kariery

  • Benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

REDDO Translations

REDDO Translations to wewnętrzny zespół tłumaczy, weryfikatorów i korektorów, istniejący od 2012 roku. Oferujemy tłumaczenia w parach językowych angielski – polski, niemiecki – polski, francuski – polski oraz angielski - niemiecki, jak również tłumaczenia uwierzytelnione. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu medycyny, prawa, techniki i komunikacji korporacyjnej. Nasza codzienna praca wynika z wielu lat doświadczeń członków zespołu, którzy łączą staranne wykształcenie, wiedzę merytoryczną i kompetencje techniczne z kreatywnym podejściem do tekstu – znamy się na tłumaczeniach.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy