Oferta pracy

Junior Project Manager

Agencja Zatrudnienia High Tower Jobs Advisor (przy SBU)O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Naszym klientem jest firma działająca w branży brokerskiej od niemal 20 lat, będąca liderem w swoim segmencie. Nasz klient świadczy swoje usługi w całej Polsce wspierając przedsiębiorców w realizacji ich celów biznesowych.

W związku z jego dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • prowadzenie projektów w obszarze finansowym i ubezpieczeniowym (planowanie, koordynacja, rozliczanie),
  • opracowywanie harmonogramu prac prowadzonych projektów,
  • zarządzenie zasobami przydzielonymi do projektów,
  • komunikacja zewnętrzna z kontrahentami,
  • komunikacja wewnętrzna i aktywna współpraca z Działami w firmie,
  • raportowanie statusu projektów oraz przygotowywanie cyklicznych prezentacji i spotkań na temat prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze zarządzania projektami/konsultingu min. 3 lata,
  • doświadczenie w obszarze produktów finansowych lub ubezpieczeń,
  • znajomość metodyk projektowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość narzędzi Excel, Power Point, MS Project, GanttProject.

Od Kandydatów oczekujemy ponadto:

  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w renomowanej Kancelarii Brokerskiej,
  • praca w centrum Wrocławia w nowoczesnym biurze,
  • komfortowe warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy.
AGENCJA ZATRUDNIENIA High Tower Jobs Advisor działa od 2016 roku.
Specjalizujemy się w obsłudze klientów z branży finansowej i ubezpieczeniowej.
Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego pod numerem 15325
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy