Oferta pracy

Junior Project Manager z j. niemieckim

Skygate sellekt Spółka Cywilna O firmie

4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji oraz współpraca z klientem,

  • Prowadzenie daily/weekly z klientem,

  • Nadzorowanie pracy zespołu,

  • Szukanie korzystnych kompromisów,

  • Dzielenie obecnych problemów na mniejsze problemy i sugerowanie ich możliwych rozwiązań,

  • Staranie się, żeby komunikacja trafiała do danego typu charakterologicznego.

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Zdolności dyplomatyczne i umiejętności rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności zarządzania czasem oraz zadaniami (Jira),

  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • Umiejętność uczenia się technologii związanych z branżą IT oraz wytwarzaniem aplikacji mobilnych/webowych,

  • Umiejętność zrozumienia wymagań biznesowych,

  • Elastyczność i otwartość na nowe, trudne wyzwania.

  • Znajomość podstaw testowania manualnego,

  • Umiejętność dokumentowania bugów oraz umiejętności tworzenia dokumentacji dla projektów,

  • Umiejętności odtwarzania bugów na podstawie zgłoszeń klienta.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - dajemy Ci pełen wybór co do umowy, zgodnie z którą chcesz pracować

  • Darmowe lekcje angielskiego (native speaker),

  • Dobrze zaopatrzona kuchnia, w tym świetna kawa z ekspresu,

  • Prywatna opieka zdrowotna, darmowa siłownia, spotify premium,

  • Szansa na delegację za granicę (na radarze Los Angeles, Floryda, Barcelona, Kolonia, Edynburg, Bazylea),

  • Ciągle udoskonalamy, powiększamy i doposażamy biuro w samym Rynku Gliwic + bezpłatny parking dla Team'u,

  • Pakiet relokacyjny - nie musisz być z Gliwic czy ze Śląska, pomożemy Ci się komfortowo przenieść.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Skygate sellekt Spółka Cywilna

jesteśmy?

skygate to przestrzeń, gdzie intensywnie wspierany jest rozwój startupów od pierwszych dni , etapu pomysłu i prototypowania. Jesteśmy multidyscyplinarnym, międzynarodowym zespołem o silnych kompetencjach technologicznych oraz biznesowych. Nasi klienci często są na wczesnym etapie rozwoju, nierzadko przychodzą z samym pomysłem. Naszym zadaniem jest zrozumienie pomysłu klienta oraz jego użytkowników w celu jak najszybszego zmaterializowania pomysłu do wczesnej wersji MVP. Pracujemy też dla dużych firm, które interesuje nasze startupowe podejście. By oczekiwania naszych Klientów – tych małych i tych dużych – spełniać jak najlepiej, zdecydowaliśmy o uruchomieniu kolejnej rekrutacji. Tym razem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Junior Project Manager z j. niemieckim.

Zapraszamy do aplikowania!

Przewiń do profilu firmy

W trakcie rekrutacji spodziewaj się:

  • Zaangażowania z naszej strony – do rekrutacji staramy się podchodzić poważnie,

  • Możliwie szybkiej komunikacji,

  • Zadania testowego, po którym otrzymasz feedback i wskazówki, co mogłeś zrobić lepiej,

  • W przypadku dużej ilości kandydatów damy Ci znać, ile czasu potrzebujemy na przeanalizowanie Twojej kandydatury,

  • Będziemy chcieli również poznać Twoją opinię o nas, o procesie rekrutacji, chcemy usłyszeć, co możemy usprawnić.