Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Project Manager Ze Znajomością J. Niemieckiego

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Junior Project Manager ze znajomością j. niemieckiego
    Miejsce pracy: Katowice
    7-10-51934
    Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych działu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Junior Project Managera

    Obowiązki:
    • Wdrażanie projektów w zakresie IT (nowe systemy, oprogramowanie) w Polsce
    • Zarządzanie infrastrukturą IT (HW, SW)
    • Proponowanie i implementacja usprawnień
    • Testy nowych środowisk
    • Pomoc techniczna w zakresie 2. i 3. linii
    • Tworzenie specyfikacji technicznych i szkolenie użytkowników
    • Współpraca z Centralą w Niemczech
    Wymagania
    • min. roczne doświadczenie w środowisku IT (np. wsparcie infrastruktury - systemy i sieci)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
    • znajomość systemu Linux, sieci LAN/WAN
    • umiejętność pisania zapytań w SQL oraz pracy z bazami danych Oracle
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów
    • wykształcenie wyższe
    Korzyści
    • mozliwość rozwoju i zdobycia pierwszych doswiadczeń w pracy Project Managera
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
    • możliwość wykorzystywania języka niemieckiego w codziennej pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów językowych, miejsce parkingowe dla pracowników)

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.