Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project & Product Manager

Aiton Caldwell S.A.O firmie

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Aiton Caldwell S.A.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, analiza i opis wymagań dla potrzeb biznesowych,

  • Nadzór nad realizacją zleconych projektów,

  • Koordynację prac i zadań w procesie wdrażania produktów na rynek,

  • Odpowiedzialność za proces dostarczania produktów i ofert klientowi,

  • Prowadzenie rozmów z dostawcami rozwiązań koniecznych do budowy produktów/usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie zbieżne z profilem działalności naszej firmy, czyli telekomunikacja, informatyka bądź pokrewnym),

  • Ponad roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów,

  • Znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej, mediów cyfrowych oraz e-commerce,

  • Samodzielność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office - MS Excel oraz MS Power Point,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z obszaru telekomunikacji np. VoIP/SIP,

  • Znajomość narzędzi - JIRA, Confluence.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i znanej firmie dostarczającej autorskie rozwiązania telekomunikacyjne klientom biznesowym,

  • Samodzielność działania i wpływ na strategię rozwoju naszych produktów, możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań,

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • Szkolenia,

  • Przyjazną atmosferę i niezawodny zespół!

  • Oraz kartę sportową, prywatną opiekę zdrowotną i kawę „no-limit”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Aiton Caldwell S.A. to firma działająca w sektorze ICT o unikatowym na polskim rynku profilu działalności. Tworzymy profesjonalny zespół ludzi łączących doświadczenie, pasje, ceniących pracę w grupie, nowe pomysły i kreatywną atmosferę. Tworzymy, wykorzystujemy i rozwijamy własne rozwiązania technologiczne. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za innowacyjność swoich projektów. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem Pracodawcy Roku 2012, Lidera Przedsiębiorczości 2015, Geparda Biznesu 2016.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby otwartej, komunikatywnej, z energią, która zaraża innych oraz z wysoką orientacją na potrzeby klienta.

Stanowisko Junior Project & Product Managera jest umiejscowione „w samym centrum” naszej firmy i wymaga ścisłej współpracy z innymi Zespołami zwłaszcza z Zespołem Sprzedaży i Marketingu oraz z Zespołem Technicznym. Zakres pracy obejmuje przede wszystkim planowanie i koordynację działań mających na celu rozwój naszych produktów (opieka nad istniejącym portfolio produktowym) oraz wprowadzanie nowych usług i produktów na rynek.