Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Project Specialist / Specjalista ds. technicznych

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

  • Tarnów Opolski (pow. opolski)

    Tarnów Opolski (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesów technologicznych w zakładzie

  • Udział w realizacji projektów

  • Optymalizacja procesów produkcji

  • Czynny udział w procesie Continuous Improvement

  • Udział w planowaniu przeglądów, remontów i inwestycji

  • Modelowanie produkcji, zapasów i transferów dla Regionu Europy Centralnej

  • Opracowanie i koordynacja planów krótko- i średnioterminowych dla Regionu Europy Centralnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne, preferowany profil: Technologia Chemiczna, Inżynieria Materiałowa i pokrewne

  • Wiedza z zakresu inżynierii procesowej i ogólnej

  • Znajomość zagadnień dotyczących automatyzacji i kontroli procesów technologicznych

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i optymalizacją łańcucha dostaw

To oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie

  • Interesującą pracę stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pełne wyzwań środowisko pracy wspierane przez kompetentny zespół zaangażowanych i doświadczonych współpracowników

  • Szerokie portfolio programów szkoleniowych w kraju i za granicą

  • Pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczek itp., ubezpieczenie grupowe NW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Przewiń do profilu firmy