Junior Projekt Coordinator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 08.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom mediowy Infinity Media Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem,
    poszukuje osób zainteresowanych współpracą jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Wyszukiwanie, zbieranie i analiza informacji i danych
    • Tworzenie raportów, zestawień i dokumentacji projektowych
    • Samodzielna koordynacja zadań w ramach prowadzonych projektów
    • Zbieranie ofert od podwykonawców, przeprowadzanie konkursów ofert
    • Kontakty i negocjacje z zagranicznymi kontrahentami
    • Tworzenie prezentacji
    • Utrzymywanie dobrych relacji ze wszystkimi interesariuszami prowadzonych projektów
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy
    • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
    • Bieżące raportowanie postępów w wykonywanych zadaniach

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe
    • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie
    • Sumienność i terminowość
    • Umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie
    • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy
    • Doświadczenie w kontaktach z klientami i podwykonawcami

    Doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w międzynarodowych
    projektach będzie dodatkowym atutem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami