Oferta pracy

Junior Property Manager

GD&K GroupO firmie

  • ul. Mogilska 65
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

GD&K Group

ul. Mogilska 65

Kraków

GD&K Consulting Sp. z o.o., www.gdkgroup.pl jedna z wiodących na rynku firm konsultingowo - deweloperskich, prowadząca inwestycje na rynku nieruchomości głównie na terenie południowej Polski, poszukuje pracownika na stanowisko:

JUNIOR PROPERTY MANAGER

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.
  • Doświadczenie i wiedza ogólna w zakresie technicznego utrzymania budynków.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Word, Excel).
  • Dokładność, rzetelność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Poprawność w posługiwaniu się językiem polskim, umiejętność formułowania pism.
  • Komunikatywność, asertywność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości.
  • Administrowanie umowami najmu i kontakt z najemcami i użytkownikami nieruchomości.
  • Organizowanie i koordynowanie pracy serwisów zewnętrznych.
  • Nadzór nad utrzymaniem pożądanego stanu technicznego budynków, w tym nadzór nad przeglądami okresowymi budynku.
  • Wybór i koordynacja podwykonawców usług pomocniczych.
  • Nadzór nad usuwaniem usterek gwarancyjnych i odbiorowych.
  • Nadzór nad usuwaniem bieżących usterek i awarii.
  • Przygotowywanie budżetów operacyjnych i ich realizacja.
  • Nadzór nad zasadnością ponoszonych kosztów budynku, w tym klasyfikacja kosztów.
  • Koordynacja procesu obiegu faktur kosztowych i sprzedażowych dotyczących nieruchomości, współpraca z działem księgowości.
  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego.
  • Reprezentacja właścicieli nieruchomości przed urzędami i kontrahentami.
  • Windykacja najemców.

Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie mailem poprzez skorzystanie z przycisku „APLIKUJ”. W treści maila prosimy podać imię, nazwisko oraz stanowisko, którego dotyczy aplikacja. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie GD&K Consulting Sp. z o.o., tj. w budynku M65 Meduza, ul. Mogilska 65/740, Kraków.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy