Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Property Manager / Młodszy Zarządca Nieruchomości

PITERSON

  • Filtrowa 68, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

PITERSON

Filtrowa 68

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Property Managerem w zakresie:

  • zarządzanie portfelem nieruchomości mieszkaniowych

  • koordynacja pracy firm obsługujących obiekty

  • zarządzanie budżetem i akceptacja faktur

  • planowanie i koordynacja projektów modernizacyjnych i remontowych

  • bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników nieruchomości

  • współpraca z właścicielem / zarządem nieruchomości

  • zarządzanie dokumentacją

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • średnie/wyższe wykształcenie

  • wysoka kultura biznesowa

  • studia kierunkowe lub licencja zarządcy nieruchomości (mile widziane)

  • przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi

  • dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • samodzielność i dokładność

  • predyspozycje do pracy z ludźmi

To oferujemy

Tworzymy zgrany zespół zarządców nieruchomości, którzy cenią sobie możliwość elastycznego czasu pracy, kulturę pracy w zespole oraz atmosferę wzajemnego wsparcia. Większość z nas z uwagi na charakterystykę zawodu współpracuje na zasadzie B2B, ale jesteśmy otwarci również na inne formy zatrudnienia. Istotne dla nas jest wzajemne zaufanie i zadowolenie naszych klientów, a nie raportowanie czasu pracy. Staramy się, aby pozytywne nastawienie oraz pogoda ducha towarzyszyły nam nawet przy tych bardziej wymagających sprawach. Jeżeli twoja aplikacja nas zainteresuje, z przyjemnością opowiemy ci więcej o nas na ew. spotkaniu.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • Rodzinna atmosfera

Życzymy powodzenia w rekrutacji!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

PITERSON

Firma PITERSON zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Junior Property Manager (nieruchomości mieszkaniowe).

Przewiń do profilu firmy