Oferta pracy

Junior Property Manager

CUSHMAN & WAKEFIELDO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja założeń budżetu nieruchomości

  • Kontrola i optymalizacja kosztów nieruchomości

  • Nadzór nad serwisami i rozwiązywanie bieżących problemów

  • Zarządzanie obiektem i współpraca z najemcami zarządzanej nieruchomości

  • Bieżące i okresowe raportowanie z działalności zarządzanych obiektów

  • Współpraca z zespołem dedykowanym do obsługi nieruchomości oraz z Klientem

  • Wsparcie zespołu w negocjacjach i przygotowaniu ofert dla aktualnych i nowych najemców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu budynkami komercyjnymi

  • Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word)

  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Dodatkowym atutem będzie licencja zarządcy nieruchomości

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu specjalistów

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy: Program pro-pracowniczy „Benefity w Twoich rękach (min. Programy dbające o formę psychofizyczną, sesje z psychologiem, program wellbeing), Multisport, Prywatna opieka medyczna, Grupowe ubezpieczenie na życie, Świadczenia z funduszu socjalnego + Program Kafeteryjny, Nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe, Platforma do nauki języków obcych, Kluby Pasji dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

CUSHMAN & WAKEFIELD

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Obecnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów do działu Asset Services – Business Space na stanowisko: Junior Property Manager

Przewiń do profilu firmy