Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Property Partner

Morestate

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskanie ofert sprzedaży i wynajmu

  • prowadzenie prezentacji nieruchomości

  • wsparcie klienta na każdym etapie transakcji

  • przygotowanie ofert do publikacji

  • prowadzenie marketingu swojego portfolio

  • negocjowanie warunków współpracy

  • udział w szkoleniach

  • współpraca z pozostałymi Partnerami

  • realizacja celów ustalonych wspólnie z przełożonym

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty na ludzi

  • punktualność to Twoje drugie imię

  • zawsze szukasz rozwiązania zamiast skupiać się na problemie

  • pragniesz zdobywać nową wiedzę i umiejętności

  • umiesz osiągać założone cele

  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować swój czas pracy

  • nie poddajesz się po odmowie klienta

  • Twoja kultura osobista jest na wysokim poziomie

  • znasz język angielski

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta (najlepiej w branży nieruchomości)

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • wysoką stawkę wynagrodzenia

  • opiekę doświadczonego mentora

  • szkolenia merytoryczne z zakresu własności, podatków, negocjacji, sprzedaży, etc.

  • nowoczesne narzędzia do pracy

  • rozwój w wewnętrznych strukturach firmy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • uczestniczenie w procesie planowania rozwoju firmy

  • komfortowe biuro w centrum miasta

  • bonusy i nagrody za dobre wyniki

  • przyjazną atmosferę w młodym, wspierającym się zespole

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • Multisport

Tak się u nas pracuje

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Junior Property Partnera jest skierowana przede wszystkim do osób, które lubią dynamiczną i pełną wyzwań pracę. Każdy z naszych Partnerów odpowiada za kreowanie transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości, dbając o najwyższy standard obsługi i zadowolenia klienta. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, dlatego idealny kandydat powinien być silnie zorientowany na realizację celów i zmotywowany do udoskonalania swoich umiejętności.