Oferta pracy

Booksy International Sp. z o.o.

Junior Python Developer - MarTech Team

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji

  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji, w tym udział w testach

  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu

  • Implementacja testów

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Dbanie o wysoką jakość kodu poprzez przegląd i weryfikację kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu - code review

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python

  • Znajomość innego obiektowego języka programowania będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie wiedzy teoretycznej dotyczącej programowania

  • Zrealizowane projekty niekomercyjne, którymi możesz się pochwalić również będą dodatkowym atutem

  • Proaktywne nastawienie i chęć uczenia się są dla nas ważne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

To oferujemy

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje

O zespole

Jako Junior Python Developer w Booksy dołączysz do zespołu MarTech (Marketing Technology) zajmującego się:

implementacją eventów w obrębie aplikacji aby umożliwić budowanie automatyzacji marketingowej oraz analizy behawioralnej użytkowników

implementacją trackingu aby umożliwić multi-touch attribution (określanie źródła pozyskania klienta) oraz śledzenie efektów cyfrowych kampanii marketingowych

integracją narzędzi i systemów marketingowych, min. Segment, Iterable, GTM, branch.io, AppsFlyer

wsparciem teamów Performance Marketing i Life-Cycle Marketing

budowaniem stron produktowych, landing pages oraz widgetów onboargingowych do wykorzystania w kampaniach cyfrowych