Oferta pracy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • Django

  • Flask

  • MySQL

  • Git

  • GNU

  • Linux

  • CentOS

  • Ubuntu

  • Debian

Mile widziane

  • JavaScript

  • Kubernetes

  • REST API

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie nowych aplikacji

  • tworzenie automatycznych testów kodu

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • analiza wymagań klientów

  • modyfikacja istniejącego kodu

Nasze wymagania

  • minimum półrocznego doświadczenia na stanowisku Python developer (bierzemy pod uwagę kandydatów bez doświadczenia),

  • podstawowej znajomości języka Python (wersja 3.5+),

  • umiejętności pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych,

  • podstawowej znajomości frameworków Django oraz Flask,

  • podstawowej znajomości SQL (ze szczególnym uwzględnieniem MySQL) i zasad użytkowania relacyjnych baz danych,

  • znajomości narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (GIT),

  • podstaw środowiska opartego o system GNU/Linux (CentOS, Ubuntu, Debian),

  • podstawowej wiedzy o mikroserwisach.

  • podstawowa znajomość JavaScript (standard ES6-8),

  • zapoznanie z platformą Kubernetes,

  • doświadczenia w pisaniu serwisów opartych o REST API,

  • umiejętności pracy z kontenerami (Docker).

To oferujemy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość doskonalenia wiedzy zawodowej w ramach szkoleń wewnętrznych Grupy ZPR Media

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników