Logo Pracuj.pl

Junior Python-Django Developer

Sunshine Profits - Przemysław RadomskiO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • SQL

Mile widziane

  • Vagrant

  • Docker

  • Git

O projekcie

Obecnie rozwijamy nasz dział IT i poszukujemy osoby na stanowisko Junior Python-Django Developer do pracy nad nowym projektem webowym w międzynarodowym zespole.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i wdrożeniu aplikacji webowej
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Testy jednostkowe elementów aplikacji
  • Wsparcie powdrożeniowe
  • Projektowanie oraz dostarczanie nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Python'a (zarówno starszych jak i aktualnych wersji)
  • Dobra znajomość Django
  • Znajomość baz danych SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Poczucie humoru

  • Doświadczenie w pracy w środowiskach developerskich (Vagrant, Docker)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wzorce projektowe
  • DevOps
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w systemie zdalnym na umowę B2B
  • Różnorodność zadań
  • Finansowanie szkoleń oraz kursów
  • Brak korponudy i korpostagnacji
  • Środowisko, w którym Ty i Twoje zadowolenie naprawdę się liczą dla „góry”
  • Udział w programach rozwoju osobistego, finansowanie kursów i szkoleń
  • Możliwość uzyskania dodatków do wynagrodzenia w zależności od wyników
  • Opcjonalny program suplementacyjny
  • Opcjonalny udział w programie charytatywnym (firma podwaja wpłaty charytatywne).

Benefity

  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia i kursy
  • program suplementacyjny

Sunshine Profits - Przemysław Radomski

Sunshine Profits od ponad 10 lat dostarcza analiz rynków finansowych na najwyższym poziomie. Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, żeby ulepszać życie ludzi. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia się uczyć i rozwijać swoje umiejętności to jest to miejsce dla Ciebie.

Junior Python-Django Developer, Warszawa