Oferta pracy

Junior QA Engineer (Java+Selenium)

XTM International Limited

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • Java

O projekcie

Jeśli żaden bug nie umknie Twojej uwadze, a testowanie to Twoja pasja, dołącz do zespołu XTM i pomóż nam w rozwoju zaawansowanej technologii tłumaczeniowej, z której korzystają znane na całym świecie firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Javy i Selenium

  • Tworzenie przypadków testowych

  • Utrzymanie wysokiego poziomu jakości testów w wielu projektach

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia jakości podczas całego cyklu rozwoju oprogramowania

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej półroczne doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem Javy i Selenium

  • Potrafisz pisać scenariusze i przypadki testowe

  • Wiesz jak przebiega proces testowana API

  • Masz podstawową wiedzę dotyczącą testów wydajnościowych

  • Czytanie dokumentacji technicznej w j. angielskim nie sprawia Ci problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Kontrakt B2B / umowa zlecenie

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Program treningowy

  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy

  • Długofalową współpracę umożliwiającą rozwój i objęcie w przyszłości stanowiska programisty

  • Aktualnie możliwość wyboru trybu pracy - zdalnie, stacjonarnie lub w modelu mieszanym, natomiast po okresie pandemii praca zdalna będzie dostępna 2 dni w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Przewiń do profilu firmy