Oferta pracy

Junior Recruiter

Menlo Electric S.A.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i poszukiwania (w tym bezpośrednie) kandydatów na kluczowe stanowiska w Polsce i za granicą

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i Hiring Managerami

  • Obsługa wewnętrznego systemu rekrutacyjnego ATS

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie opisów stanowisk, tworzenie i publikacja atrakcyjnych ofert pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Praca przy bardzo ciekawych „miękkich” projektach HR

  • Prace administracyjne- tworzenie raportów i wewnętrznych dokumentów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2+)

  • Pozytywne nastawienie i chęć do nauki

  • Proaktywna postawa, inicjatywa- jesteśmy otwarci na dyskusje o Twoich pomysłach

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym- wszystkiego nauczymy, liczą się chęci rozwoju w branży HR! 😊

  • Otwartość na zmiany, chęć pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku pracy

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Pracę w bardzo ciekawym i dynamicznym środowisku pracy- jesteśmy obecni na ponad 20 rynkach i stale rośniemy

  • Możliwość ogromnego rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji i HR- prowadzimy rekrutacje na poziomie junior, mid, senior i managerskim zarówno w Polsce i za granicą, przed nami wiele ciekawych projektów HR do wdrożenia

  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy-wszyscy mówimy sobie na Ty i po prostu się lubimy!

  • Pracę w przyszłościowej i ekstremalnie ciekawej branży OZE

  • Dużą elastyczność pracy, brak micro managementu

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego- rośniemy szybciej niż rynek, a nasi ludzie rosną z Nami

  • Benefity- opieka medyczna, elastyczny czas pracy, owocowe wtorki zajęcia angielskiego, spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, pracę stacjonarną lub hybrydową- do ustalenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Menlo Electric jest polską firmą, która od zawsze była skupiona na międzynarodowym rozwoju. Już w pierwszym roku naszej działalności podpisaliśmy kontrakty zakupowe o mocy 50 MW z największymi, globalnymi producentami PV.

Sukcesywnie rozwijamy sprzedaż na nowe rynki. Dziś jesteśmy obecni w ponad 20 krajach, dystrybuując nasze produkty z 7 centrów logistycznych w Europie. Obecnie jesteśmy w trakcie ekspansji w regionie MENA, rozwijamy również nasze online'owe kanały sprzedaży - własny sklep internetowy oraz marketplace'y Solartraders, Merxu i ENF.

Przewiń do profilu firmy