Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Recruiter z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ISKIERKA JUSTYNA GAJOWA USŁUGI OPIEKUŃCZO - TERAPEUTYCZNE

    Iskierka - to polska firma wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim w branży medycyna/opieka osób starszych. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług.

    Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kreatywnych osób z pozytywnym nastawieniem na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Rodzaj zatrudnienia: pełny etat

    Funkcje: Hr, sprzedaż

    Branża: Zdrowie; opieka osób starszych w Niemczech

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne poszukiwania kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji i selekcji (głównie social media)
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami,
    • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów,

    Wymagania:

    • chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze pozyskiwania i rekrutowania kandydatów,
    • znajomość języka niemieckiego minimum B2,
    • minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji,
    • wykształcenie wyższe lub status studenta - w obszarze HR mile widziane,
    • poszukujemy osób bardzo ambitnych, kreatywnych, zadaniowych i zaangażowanych.

    Oferujemy:

    • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premie od sprzedaży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.