Oferta pracy

Junior Recruitment Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.

4 0004 850 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych do zespołu No Fluff Jobs na stanowiska w działach m.in sprzedaży, marketingu, IT, produktu, biznesu w Polsce i za granicą

  • Zapewnienie pozytywnych doświadczeń wszystkim kandydatom biorących udział w rekrutacjach do naszego zespołu

  • Bieżący kontakt z Hiring Managerami pod kątem prowadzonych procesów rekrutacyjnych

  • Aktywne poszukiwanie ulepszeń i optymalizację procesów rekrutacyjnych

  • Wsparcie naszego działu HR w codziennych zadaniach

  • Prowadzenie innych działań HR mających na celu rozwój Twoich kompetencji

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim - zamiłowania do rekrutacji :)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Umiejętności przekazywania feedbacku kandydatom

  • Wiedzy czym jest candidate experience i jak o niego dbać

  • Aktualnej wiedzy o trendach i dobrych praktykach w rekrutacji

To oferujemy

  • Przede wszystkim - zaufanie do Twojej pracy i dużą dawkę samodzielności. Bez ściemy! Micromanagementowi mówimy stanowcze nie.

  • Świetny zespół zawsze służący wsparciem - traktujemy wszystkich na równi.

  • Szacunek i transparentność - słuchamy siebie nawzajem, wspieramy i wierzymy w nasze umiejętności. I to nie są tylko puste słowa.

  • Wewnętrzne szkolenia i bonus szkoleniowy - lubimy zdobywać i dzielić się wiedzą.

  • Bycie ambasadorem No Fluffa - jeśli tylko czujesz się na siłach, możesz brać udział w naszych inicjatywach EB i wprowadzać w życie swoje pomysły!

  • Znasz nasz kompleksowy kurs HR Masterclazz? Dostaniesz do niego dostęp :)

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 4 000–4 850 zł brutto - to wstawiamy w przypadku Juniora

  • Flexplace - (zaczynamy między 8:00 - 9:30, możemy pracować zdalnie i z biura w modelu hybrydowym)

  • Perki -dofinansowanie do karty multisport, opieki medycznej oraz lekcje j. angielskiego z native speakerem

  • Pracujemy na najlepszym sprzęcie - zapewnimy Ci Macbooka oraz dodatkowe akcesoria do Twojego komputera, aby Twoja praca była jeszcze wydajniejsza i wygodniejsza.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs już od ponad 7 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy