Oferta pracy

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • Angular/React

Mile widziane

  • MVC 5

  • NET Core 3.1

  • REST API

  • IoC/DI (StructureMap)

  • FluentValidation

  • TypeScript

  • Redux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji webowych w oparciu o framework ASP.NET MVC oraz Angular lub React, jako frontend aplikacji (w zależności od klienta/projektu)

  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania (zbieranie wymagań, projektowanie/prototypowanie rozwiązań i konsultacja z klientem, pisanie kodu, wdrażanie, testowanie) zgodnego z podejściem Agile.

  • Tworzenie testów weryfikujących wytworzone oprogramowanie (unit testy, testy integracyjne)

  • Korzystanie z technologii i narzędzi Microsoft w codziennej pracy: dostosowanego ASP.NET MVC, MS-SQL, VisualStudio 2017

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w programowaniu w .NET

  • Znajomość SQL oraz Angular lub React

  • Mile widziane studia informatyczne lub pokrewne

  • Bardzo dobry angielski

  • Kreatywność oraz otwartość na znajdowanie nowych rozwiązań

  • Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

MVC 5, .NET Core 3.1 , REST API, IoC/DI (StructureMap), FluentValidation, Typescript, Redux, język francuski

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy (karta Multisport, ubezpieczenie, konferencje, szkolenia, zajęcia z języka angielskiego)

  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz elastyczne godziny pracy

  • Przyjazna atmosfera i dogodna lokalizacja (nasze biuro znajduje się blisko centrum Warszawy – przy ulicy Chłodnej 51)

  • Zintegrowany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą (np. inicjatywny wewnętrzne Isaac, Leadership labs. Itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jesteśmy wewnętrznym software house’em w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej AXA. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby naszych spółek w Europie. Jako Avanssur SA Oddział II w Polsce pozostajemy na polskim rynku w ramach Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność. Pracujemy w kilkuosobowych, zgranych zespołach. Realizujemy międzynarodowe projekty w języku

angielskim.. Znajdziesz nas na Chłodnej 51. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy i rozwijamy się oraz zatrudniamy kolejnych pracowników, a także chętnie dzielimy się wiedzą realizując projekty deweloperskie na rzecz spółek Grupy AXA w Europie.

Przewiń do profilu firmy