Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Rekruter IT

B2B.NET S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleje Jerozolimskie 172

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jeżeli obecna praca nie sprawia satysfakcji, jeżeli nie wiesz jak, gdzie lub nie masz środków na przekwalifikowanie – zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym do pracy na stanowisku Rekrutera IT w Warszawie.

Kurs jest w całości bezpłatny.

Rozpoczyna się 5 grudnia i trwa do 16.12.2022.

Szkolenie odbywa się stacjonarnie na Alejach Jerozolimskich 172 w Warszawie.

Wszyscy uczestnicy, którzy zaliczą w kurs całości otrzymują zatrudnienie!

Nasze wymagania

  • Nastawienie na efekty, nie na raportowanie wykonanych telefonów i zarekomendowanych kandydatów

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy. U nas nie ma nudy

  • Poczucie humoru oraz dystans do siebie i otaczającego świata – warunek konieczny, aby odnaleźć się w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Znajomość języka polskiego wymagana na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacji w modelu outsourcingu IT

  • Chęć rozwoju w firmie, w której wszystko da się załatwić podczas jednej rozmowy

  • Chęć pracy w nieformalnej, luźnej atmosferze

To oferujemy

  • Stabilna praca w czasach pandemii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet Benefitów (Karta sportowa, opieka medyczna)

  • Miłą i przyjazną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

B2Bnetwork jest polską firmą, specjalizującą się w obszarze Quality Assurance oraz Outsourcingu specjalistów IT. Od 2015r. zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych klientów oraz wspieramy w znalezieniu odpowiednich kompetencji w innych obszarach IT.

Przewiń do profilu firmy