Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Rekruter

  • Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nazywamy się Ingram Micro CFS Fulfilment Sp .z o.o.

    Jesteśmy globalną firmą, jednym z liderów specjalizujących się w świadczeniu usług logistycznych, dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce - handlu internetowego. Dla naszych Klientów wysyłamy kilkadziesiąt milionów paczek rocznie. W Europie zatrudniamy 3500 pracowników, którzy cenią nas za SZACUNEK, UZNANIE, a także UCZCIWOŚĆ i OTWARTOŚĆ.
    Miejsce pracy: Świebodzin

    Jesteś energicznym, kreatywnym „wiecznym optymistą”? Wszędzie Ciebie pełno? Nie potrafisz usiedzieć w miejscu, a praca z ludźmi jest Twoim motywatorem do działania? Nie czekaj! Zgłoś się do naszego zespołu! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
    • Wspieranie działań employer brandingowych organizacji
    • Reprezentowanie organizacji na lokalnym rynku pracy
    • Raportowanie działań rekrutacyjnych i EB
    • Wspieranie działań HR Business Partnerów

    Jeśli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie zawodowe w dziale HR mile widziane
    • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoką kulturę osobistą i umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Kreatywność i energię do działania
    • Wewnętrzną motywację i inicjowanie zmian
    • Bardzo dobrą organizację pracy własnej

    Możesz zyskać:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Pracę w dynamicznym zespole miękkiego HR
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. bezpłatną prywatną opiekę medyczną

    Dołącz o naszego zespołu! Wyślij CV za pomocą przycisku "Aplikuj" bądź skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 532 402 615
    Dokumenty możesz także złożyć w Dziale Personalnym firmy
    Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. w Świebodzinie
    przy ul. Sobieskiego 20a