Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Research Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Do rozwijającego się zespołu Dentsu Data Solutions, świadczącego usługi zaawansowanej analityki i rozwiązań opartych na danych, poszukujemy:

    JUNIOR RESEARCH SPECIALIST

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Analiza danych mediowych
    • Wykorzystanie narzędzi do analizy mediowej (Advantedge, Kantar/Adexpert, Megapanel, GDE i wiele innych)
    • Wsparcie projektów ankieterskich (dedykowanych i na rzecz grupy Dentsu Aegis Network)
    • Przygotowywanie prezentacji Media Landscape (we współpracy z expertami z poszczególnych obszarów)
    • Przygotowywanie dashboardów dla klientów

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia analitycznego
    • Chęć pracy z liczbami, przywiązywanie uwagi do szczegółów, analityczne myślenie
    • Excel/Power Point - biegła znajomość, VB/SQL/SPSS - znajomość przynajmniej podstawowa lub chęć rozwoju w tym kierunku
    • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
    • Biegła znajomość języka polskiego (poziom C1/C2)
    • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia z analizami mediowymi (analizy wydatków reklamowych, analizy oglądalności), praca z narzędziami typu "dashboards"
    • Nastawienie na realizację zadań i dążenie do celu
    • Precyzyjność, drobiazgowość, skrupulatność – praca z hektarami arkuszy do wypełniania

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji
    • Pracę w multidyscyplinarnych zespołach na rzecz lokalnych i międzynarodowych klientów
    • Realne możliwości rozwoju (wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe)
    • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie analizy danych a także w innych obszarach marketingu
    • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci
    • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network
    Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”