Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior RPA Developer

Amnis CodeO firmie

  • Puszkarska 7f, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Amnis Code

Puszkarska 7f

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

  • JIRA, GIT, Confluence

  • Office

Mile widziane

  • UiPath

  • Roboplatform

  • SQL (MSSQL, PostgreSQL)

O projekcie

Z uwagi na uruchomienie prac nad nowymi projektami poszukujemy do naszego zespołu Junior RPA Developera.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie oraz wdrażanie oprogramowania klasy RPA przy wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów biznesowych

  • Modyfikacja istniejących rozwiązań na bazie wymagań stawianych przez użytkowników

  • Implementacja, testy i wsparcie rozwiązań

  • Nadzór i utrzymanie zbudowanych narzędzi automatyzujących procesy biznesowe

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla wdrożonych rozwiązań

  • Współpraca z klientami z różnych gałęzi biznesu

  • Praca w zespole działającego w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw programowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, odpowiedzialność i motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Znajomość narzędzi: JIRA, GIT, Confluence, Office

• Znajomość narzędzi RPA (UiPath, Roboplatform itp.)

• Znajomość baz danych SQL (MSSQL, PostgreSQL)

Ponadto, jeśli …

• Potrafisz samodzielne i rzetelnie realizować zadania

• Zwracasz uwagę na jakość wykonywanej przez Ciebie pracy

• Czerpiesz energię z pracy w zespole

To jesteś tą osobą, której poszukujemy

Niezwykle ważna dla nas będzie Twoja otwartość na poznanie nowych systemów, zaangażowanie, chęć i determinacja do zdobywania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju

  • Pracę w zgranym zespole ludzi, którzy realizują swoje zadania w atmosferze sprzyjającej zaangażowaniu i kreatywności

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

  • Długoterminową współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności

  • Realny rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie

  • Samodzielne zadania, dającą codziennie nowe interesujące wyzwania

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, karta multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Amnis Code

Amnis Code - jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dostarczając Naszym Klientom systemy wspierające realizację procesów biznesowych. W związku z nowymi projektami, poszukujemy do naszego zespołu w Krakowie osoby, która poprzez otwartość na zdobywanie wiedzy, swoje umiejętności i determinację, wspomoże nas w realizacji wspólnych celów biznesowych.

Więcej o nas na: https://www.amniscode.pl/

Przewiń do profilu firmy