Oferta pracy

Junior RPA Developer

CroweO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Junior RPA DeveloperNumer ref.: Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie robotów automatyzujących procesy przy użyciu narzędzia RPA Automation Anywhere
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia operacyjnego, w tym aktualizacji, usuwania usterek, utrzymaniem istniejących rozwiązań typu Robotic Process Automation
  • Opracowywanie wymagań systemowych, projektowanie, przygotowanie i weryfikacja dokumentacji funkcjonalnej i technicznej oraz testowanie oraz wdrażanie procesów na platformę RPA
  • Łączenie potrzeb biznesu z dostępną technologią w organizacji w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności analityczne i logiczne myślenie
  • Znajomość składni SQL oraz doświadczenie w tym zakresie
  • Bardzo dobra znajomość VBA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie projektów optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych i/lub wdrożeń technologii IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się, otwartości na zmiany oraz szybkiego dostosowywania nowych technologii i nowych rozwiązań

Mile widziane będą:

  • Znajomość jednej z dostępnych na rynku platform RPA lub innych języków programowania.
  • Doświadczenie w projektowaniu robotów w jednej z dostępnych na rynku platform RPA: UiPath, Kofax Kapow, Automation Anywhere, BluePrism lub inne.

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
Pyszną kawę i sezonowe dostawy świeżych owoców
Możliwość częściowej pracy zdalnej

Pracę w międzynarodowym środowisku
Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
Prywatną opiekę medyczną

Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
Rewelacyjną atmosferę w zespole
Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Nasze biura

Ogłoszenie archiwalne