Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior RPA Developer

TALENT FLOW Sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu, testowaniu, wdrażaniu i wsparciu software-robotów;

  • Dbanie o właściwe tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej;

  • Tworzenie unikalnych rozwiązań automatyzujących dla Klientów zewnętrznych;

  • Ścisła współpraca operacyjna i merytoryczna z całym zespołem.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w budowaniu rozwiązań z zastosowaniem technologii klasy RPA;

  • Znajomość UiPath/Automation Anyware;

  • Mile widziana znajomość innych narzędzi do robotyzacji (G1ant/Python, Microsoft PowerAutomate);

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie biegłości zawodowej;

  • Chęć rozwoju, otwartość na szukanie rozwiązań, doskonała samoorganizacja.

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która buduje nową linię biznesową;

  • Realna szansa na rozwój w unikalnym obszarze; zapewnienie licznych szkoleń;

  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, karty benefit);

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • System premiowy od osiąganych wyników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Przewiń do profilu firmy

O Kliencie

Proces realizujemy dla stabilnej organizacji, która rozwija nową linię biznesową w obszarze automatyki i robotyki. Tym samym, Kandydat ma szansę na pracę w dynamicznie rozwijającym się start-upowym środowisku pracy.