Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior RPA (Robotic Process Automation) Developer / Młodszy Programista RPA

AUTOMA SERVICES sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dołączysz do zespołu RPA Automa Services, świadczącego usługi automatyzacji i robotyzacji procesów dla największych firm z różnych sektorów

  • Poznasz jak robotyzacja wypełnia przestrzeń leżącą pomiędzy biznesem i IT

  • Wiele się nauczysz i gwarantujemy Ci, że staniesz się ekspertem w najbardziej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie informatyki

  • Poznasz w jaki sposób samodzielnie prowadzić inicjatywy i projekty w obszarze analizy i developmentu RPA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT/Telekomunikacja/Kierunki Ekonomiczne (bądź ostatnie lata studiów w tym obszarze)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość co najmniej jednej technologii RPA: UiPath, Automation Anywhere, MS Power Automate Desktop

  • Umiejętność programowania w jednym z języków (C#, Java, Python Visual Basic etc.)

  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze baz danych SQL

  • Mile widziane doświadczenie w technologii i rozwiązaniach z obszaru OCR

  • Mile widziane doświadczenia w obszarze analizy procesów biznesowych

  • Komunikatywność, energia oraz chęci rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • Uział w innowacyjnych projektach Robotic Process Automation (z zastosowaniem technologii OCR oraz zaawansowanej analityki danych) realizowanych dla naszych Klientów

  • W zależności od projektu – pracę w obszarze analizy, developmentu i utrzymania robotyzacji przedsiębiorstw

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość pozyskania wiedzy z zakresu optymalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów jak i koordynacji inicjatyw RPA w firmach

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju w obszarze analizy, developmentu i zarządzania projektami z obszaru RPA

O nas

Automa Services to zespół ludzi pełnych energii, kompetencji i doświadczenia. Naszym celem jest wsparcie firm w zakresie optymalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Świadczymy usługi, które zmieniają paradygmat tradycyjnego IT i umożliwiają firmom działać bardziej efektywnie poprzez odciążanie zespołów, wykonujących powtarzalne procesy.

Dołącz do Automa Services - firmy, która dostarcza najwyższej jakości usługi wdrożeniowe i konsultingowe z obszarów: RPA (Robotic Process Automation), OCR oraz zaawansowanej analityki danych dla międzynarodowych korporacji z różnych sektorów.