Junior Ruby on Rails Developer

JohnnyBros Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 6009 630 netto (+ VAT) / mies.
  • Strzelecka 7b, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Strzelecka 7b

Gdańsk

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Ruby on Rails

  • Python

  • Java

  • PHP

System operacyjny

O projekcie

Jak pracujemy:

- jako IDE używamy RubyMine,

- do zarządzania zadaniami stosujemy Clickup,

- automatyczne code review robimy w Code Climate,

- do monitoringu aplikacji używamy New Relic oraz Treo,

- system kontroli wersji i code review jest w Githubie,

- stosujemy codzienny, zautomatyzowany deployment aplikacji,

- testowanie odbywa się w środowisku staging.

Jeśli jesteś więc entuzjastą programowania, znasz już RoR lub piszesz kod w innym języku, a chcesz poznać nowy, to zainteresuj się naszą ofertą.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne, jesteś studentem takiego kierunku albo lubisz programować i rozwijasz się w tym samodzielnie od dłuższego czasu,

  • posługujesz się RoR lub innym językiem programowania (Python, Java, PHP i inne)- ale chcesz się nauczyć frameworku do szybkiego tworzenia aplikacji webowych jakim jest Ruby on Rails,

  • potrafisz współpracować w zespole,

  • szybko się uczysz,

  • chciałbyś zdobyć doświadczenie pod okiem doświadczonych developerów,

  • mieszkasz w Trójmieście lub chciałbyś się tu przeprowadzić (nie wierzymy w skuteczność zdalnego wdrożenia junior deweloperów).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę nad ambitnym projektem produkcyjnym,

  • stałe podnoszenie Twoich kompetencji (twardych i miękkich),

  • pełne code review,

  • 4 płatne godziny w każdym tygodniu na rozwój zawodowy,

  • kulturę organizacji opartą na feedbacku i wymianie wiedzy,

  • opiekę mentora aż do uzyskania pełnej samodzielności w programowaniu,

  • regularne spotkania i feedback od Team Leadera,

  • brak kontaktu z klientami, bo pracujemy tylko nad swoimi produktami

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,

  • niezawodny i skonfigurowany sprzęt (pracujemy wyłącznie na Mac),

  • bogaty pakiet benefitów (jak u wszystkich w tej branży, ale nikt oprócz nas nie daje po pięciu przepracowanych latach dodatkowego, 2-miesięcznego płatnego urlopu),

  • możliwość pracy w wielokulturowej firmie, choć polskiej i dumnej ze swojej gdańskości,

  • dofinansowania do kursów hobbystycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł/mogła rozwijać swoje hobby,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,

  • w przypadku umów innych niż UoP płatną przerwę w świadczeniu usług w wysokości 20/26 dni w roku,

  • częste spotkania integracyjne,

  • dodatkową przerwę regeneracyjną w ciągu dnia pracy,

  • parking dla pracowników, również rowerowy,

  • na kanapki i kawę też możesz liczyć :).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • 4 płatne godziny w każdym tygodniu na rozwój zawodowy

  • Benefit System

  • codziennie świeże kanapki i sałatki

  • Turystyczne Piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem

  • premie, nagrody

  • praca w nowoczesnym biurze

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z naszym HR

2

Rozmowa techniczna z szefem IT

Proces rekrutacyjny jest dwuetapowy – rozmowa z naszym HR oraz rozmowa techniczna z szefem IT.

Nie ociągamy się w podejmowaniu decyzji. Jeśli Twoje kompetencje i nastawienie nas przekonają, możesz dostać propozycję szybciej niż myślisz.

Jesteśmy firmą IT, która posiada własne produkty i ciągle je udoskonala, a więc na pewno nie jesteśmy software housem.

Istniejemy na rynku międzynarodowym już od 2009, od początku zajmujemy się rozwojem naszych aplikacji i obecnie są one dostępne już w kilkunastu wersjach językowych. Odwiedza je ponad 500 000 użytkowników miesięcznie. Od 10 lat naszym wiodącym produktem jest serwis społecznościowy Johnnybet, łączący i angażujący najlepszych typerów z całego świata. Sukces naszych produktów zawdzięczamy stosowanym rozwiązaniom SEO, bo jesteśmy globalnym liderem innowacji w tym obszarze. Bardzo ważnym elementem kultury firmy jest dla nas działalność charytatywna i uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności, w związku z czym w 2022 roku powołaliśmy do życia Fundację JohnnyBros, gdzie te cele realizujemy.

W naszym multikulturowym teamie stawiamy na wzajemny szacunek oraz nieformalną i przyjacielską atmosferę. Nie mamy skomplikowanej struktury organizacyjnej, w związku z czym pracujemy w niewielkich zespołach.

Work-life balance znamy nie tylko z definicji – dbamy o naszych pracowników, pomagając im zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym, zapewniając im przy tym stały rozwój. Oprócz wysokiej kultury pracy oferujemy pakiet wartościowych benefitów, który ułożony jest w przemyślany sposób, tak aby nasza firma była najlepszym miejscem do długofalowej współpracy dla wszystkich pracowników.

Ponieważ nasza firma ciągle rośnie, razem z nią rośnie dział IT.

Przewiń do profilu firmy