Oferta pracy

Junior Sales Analyst

OLX Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie Działu Sprzedaży w procesie podejmowania decyzji

  • praca z danymi oraz przygotowywanie w oparciu o nie zestawień, raportów oraz analiz

  • raportowanie oraz optymalizacja procesów raportowania

  • rozwój i utrzymywanie dashboardów w Tableau

  • budowanie rekomendacji w oparciu o dane

  • analityczne wsparcie menadżerów kategorii

  • analiza i optymalizacja procesów operacyjno - sprzedażowych

Nasze wymagania

  • umiejętności analizy i syntezy danych

  • sprawnego poruszania się w relacyjnych bazach danych, SQL-u i Excelu

  • samodzielności, kreatywności, potrzeby optymalizacji

  • rozumienia biznesu i zorientowania na biznes

  • komunikatywności i asertywności

  • dokładności, dociekliwości, inicjatywy i proaktywności

  • dobrego angielskiego (min. B2)

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ścisłe)

  • entuzjazmu i chęci do dalszego rozwoju kompetencji analitycznych

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze analityki Sales&Operations, analityki biznesowej lub danych

  • doświadczenie w pracy z narzędziami BI

  • doświadczenie w pracy lub zainteresowania tematyką data management i data processing (Airflow, Gitlab, architektura relacyjnych baz danych)

  • znajomość Python lub R

To oferujemy

  • pracy na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjnego wynagrodzenia i bogatego pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit, elastyczny czas pracy, zajęcia z angielskiego)

  • dostępu do najnowszych narzędzi i technologii (Tableau, AWS, Gitlab, Salesforce, Airflow, Python...)

  • dostępu do bogatej bazy szkoleń

  • pracy w nieformalnym środowisku

  • dużej swobody działania w realizacji postawionych celów

  • bezpośredniej odpowiedzialności za realizację postawionych zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej!

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

W świecie danych czujesz się jak ryba w wodzie i jesteś za pan brat z liczbami? Wsparcie i rozwój modelu CRM w olx-ie, jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych e-commerce’ów w Polsce, brzmi zachęcająco? Łączysz kropki, działasz dynamicznie, lubisz mieć fun i satysfakcję z tego, co robisz?

Jeśli tak, to los się do nas uśmiechnął, bo szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu analityków OLX!

Przewiń do profilu firmy