Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Sales Development Representative

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego ClickMeeting?

    ClickMeeting to zaawansowana platforma internetowa do tworzenia skutecznych webinarów nawet dla 5000 osób jednocześnie. Dzięki naszemu produktowi, klienci mogą przekonywać, informować, edukować i angażować swoich odbiorców. Szeroki wachlarz funkcji oraz wykwalifikowany zespół pomaga naszym klientom przed, w trakcie i po webinarze.

    Nasz produkt ma globalny zasięg: jest dostępny w 13 językach oraz zyskuje coraz większą popularność wśród firm w 220 krajach na świecie. Tylko w 2017 roku webinary przeprowadzone na naszej platformie obejrzało ponad 17 milionów osób.

    Jako pracodawca zatrudniamy obecnie ponad 65 osób. W naszej firmie możesz mieć duży wpływ na produkt i wprowadzanie nowych pomysłów. Bardzo szybko się rozwijamy i liczymy na to, że będziesz rozwijać firmę razem z nami. Wyróżnia nas nieformalna, przyjazna atmosfera na co dzień oraz wyjątkowi współpracownicy, których możesz poznać już niebawem.

    Obecnie, ze względu na nasze kolejne cele biznesowe i dynamiczny rozwój, poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • tworzenie bazy klientów i kontaktów sprzedażowych poprzez dostępne narzędzia i kanały, m.in. naszą stronę internetową, LinkedIn
    • obsługa zapytań z telefonicznej linii sprzedażowej
    • obsługa czatu sprzedażowego
    • realizacja celów sprzedażowych i poza sprzedażowych

    Co oferujemy?

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • motywujący system premiowy zależny od Twojej efektywności
    • możliwość uczenia się, rozwoju w ramach zespołu sprzedażowego oraz awansu
    • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
    • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi
    • bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych
    • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
    • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
    • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej z klientem biznesowym (mile widziane doświadczenie w call center)
    • potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów, m.in. poprzez media społecznościowe
    • biegle posługujesz się językiem angielskim lub/i rosyjskim
    • lubisz i potrafisz rozmawiać z ludźmi, a kontakt z klientem jest czymś, czego poszukujesz w pracy
    • cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i wysoka orientacja na rezultaty
    • posiadasz duże zdolności interpersonalne
    • znajomość języka portugalskiego/ hiszpańskiego będzie dla nas dodatkowym atutem
    Jeśli uważasz, że pasujesz do zespołu ClickMeeting, prześlij swoje CV,
    klikając w przycisk „Aplikuj”
    Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez ClickMeeting Sp. z o. o. dołącz do swojego CV również klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku (ul. Arkońska 6/A4, 80 – 387 Gdańsk). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy (imię/imiona i nazwisko; data urodzenia; miejsce zamieszkania/adres do korespondencji; wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i/lub wyrażonej przez Ciebie zgody w zakresie innych dodatkowych danych (np. Twoje zdjęcie). Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Twoje dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przez czas upływu przedawnienia roszczeń wynikających z procesu rekrutacji, tj. przez 3 lata, chyba że wyrazisz zgodę na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych rekrutacji - wtedy do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody. Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne. W zakresie danych osobowych wynikających z Kodeksu pracy ich podanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, pozostałe dane nie są niezbędne. Pozostałe informacje dotyczące Twoich danych uzyskasz na stronie: https://clickmeeting.com/legal