Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Engineer

Gpi Poland

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie na zapytania ofertowe z rynku,

  • przygotowywanie kalkulacji na podstawie gotowej specyfikacji / dokumentacji klienta,

  • wsparcie techniczne klienta w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych oraz rozwiązań spełniających wymagania i funkcje produktu,

  • kontakt i konsultacje z dostawcami wyposażenia dodatkowego / uzupełniającego,

  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych,

  • odbywanie spotkań z klientami,

  • realizowanie celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rozwiązań inżynieryjnych dla przemysłu (instalacji przemysłowych, produktów ze stali nierdzewnej),

  • znajomość rysunku technicznego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych – również zagranicznych,

  • kreatywność,

  • znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,

  • pracę w międzynarodowym zespole,

  • pakiet szkoleń,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szansę na rozwój zawodowy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

O nas

Gpi Poland Sp. z o.o. należy do holenderskiej grupy Gpi, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji zbiorników ze stali nierdzewnej.

Każdego dnia dbamy o rozwój naszych pracowników i wzmacniamy wizerunek jednego z najbardziej profesjonalnych i nowoczesnych dostawców zbiorników magazynowych w Europie. W Gpi Poland stawiamy na nowoczesne rozwiązania i partnerskie relacje.

Wierzymy, że miarą sukcesu firmy są sukcesy jej pracowników. Bądź częścią naszego zespołu!