Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Sales Executive

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carpenter Consulting / IMSA Poland jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Jako partner międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search, rekrutujemy kadrę zarządzającą w 23 krajach świata.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci z branży retail,  w związku z jej dynamicznych rozwojem na terenie Polski, poszukujemy osoby na nowotworzone stanowisko:

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • identyfikowanie potrzeb i zainteresowań lokalnych Klientów w celu ustalenia działań zwiększających ruch i sprzedaż w lokalach oraz potęgujących znajomość marki,
    • podnoszenie wyników firmy poprzez organizację eventów, sponsoring lokalnych inicjatyw, tworzenie programów lojalnościowych i współpracę z sąsiadującymi firmami,
    • dopasowanie ofert i promocji oraz realizacja własnych pomysłów, w celu utrzymania wysokiego wskaźnika w obszarze „customer experience”,
    • organizacja i koordynowanie działań eventowych, promocyjnych i marketingowych związanych z otwieraniem nowych lokalizacji,
    • koordynowanie produkcji i montażu materiałów marketingowych, POS, oznakowanie lokali,
    • odbywanie częstych podróży pomiędzy poszczególnymi lokalalmi na terenie Polski,
    • współpraca z agencjami marketingowymi i firmami zewnętrznymi,
    • kreatywne poszukiwanie nowych pomysłów i rozwiązań.

     WYMAGANIA:

    • 2-3 lata doświadczenia zawodowego zdobyte w sprzedaży lub marketingu,
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji,
    • umiejętność kreatywnego myślenia i podejmowanie inicjatywy,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
    • dyspozycyjność do odbywania częstych podróży służbowych,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i roczną premię za realizację celów,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport, system kafeteryjny,
    • klarowną ścieżkę awansu zawodowego i rozwoju,
    • możliwość uczestniczenia w budowaniu firmy od początków jej działalności w Polsce,
    • szkolenia w Polsce i Szwecji,
    • pełną opiekę i wsparcie podczas wdrożenia.

    Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając przycisk „Aplikuj”