Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Sales Executive

  • śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dawsongroup plc / Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.

    Dawsongroup plc jest wiodącą europejską firmą specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży profesjonalnych, przemysłowych urządzeń chłodniczych o wysokiej wartości. Dawsongroup plc działa na rynku europejskim od 1935 roku.

    Dawsonrentals Polska Sp. z o.o. oferuje łatwy i szybki dostęp do szerokiego asortymentu przenośnych komór chłodniczych, zamrażalniczych, szokowego mrożenia jak i urządzeń rozmrażających – od celowo konstruowanych o powierzchni mogącej pomieścić do stu palet, do średnich i małych rozmiarów komór, przeznaczonych do krótko i długoterminowego wynajmu.

    W związku z rozwojem polskiego oddziału Dawsonrentals Polska Sp. z o.o.  poszukujemy osoby na stanowisko:

    Numer referencyjny: JuniorSalesExecutive

    Opis stanowiska:

    • Osobiste, aktywne pozyskiwanie Klientów B2B,
    • Bezpośrednie kontakty z Klientami
    • Identyfikowanie nowych potencjałów biznesowych
    • Rozwój relacji z istniejącymi i nowymi Klientami
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych i prowadzenie negocjacji
    • Realizacja planów budżetowych sprzedaży
    • Analiza rynku i działań konkurencji na podległym terenie
    • Ścisła współpraca z zarządem oraz z innymi działami Firmy
    • Przygotowywanie raportów, rozliczeń, prezentacji oraz analiz dotyczących realizowanych prac

    Wymagania:

    • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w B2B (mile widziana branża techniczna oraz doświadczenie związane z wynajmem środków trwałych)
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Kreatywność oraz umiejętność zarządzania swoim czasem i wysoka samodyscyplina,
    • Samodzielność i umiejętność planowania czasu pracy
    • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski
    • Chęci do poszerzania wiedzy i zdolności szybkiego uczenia się,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Proaktywne podejście do realizowanych zadań i determinacja w dążeniu do ich realizacji
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wyższe wykształcenie (lub osoba w trakcie studiów)
    • Prawo jazdy kat.B
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka czeskiego/słowackiego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w Firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Wsparcie merytoryczne i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
    • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.
    • Dużą samodzielność
    • Elastyczny czas pracy

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie  CV  klikając przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem wraz z załączoną  klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm ).”

    Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.