Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Sales Lead Manager

  • Oleśnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy fajnej osoby z językiem angielskim na poziomie min. B2, najlepiej C1/C2, która ciepło przyjmie naszych klientów w pierwszym kontakcie i zarządzi ich dystrybucją do sprzedawców.

    Miejsce pracy: Oleśnica

    Zakres obowiązków:

    • obsługa “na pierwszym froncie” wszystkich kanałów komunikacji do firmy: telefon, mail, livechat, FB
    • kwalifikacja klientów według określonych kryteriów
    • dysponowanie przyjętymi leadami sprzedażowymi
    • bieżąca analiza skuteczności poszczególnych kanałów marketingowo sprzedażowych

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziany drugi język obcy (dodatkowe profity)
    • asertywność
    • wysoki poziom elokwencji, przyjazna barwa głosu
    • nienaganne wysławianie się, płynność wypowiedzi, dobra dykcja
    • super pozytywne nastawienie - będziesz pierwszym głosem, który usłyszy klient
    • bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
    • zdolność łączenia wielu czynności na raz - multizadaniowość
    • pozytywne nastawienie do pracy z telefonem - nawet kilkadziesiąt połączeń dziennie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (1800 - 2300 netto w zależności od kompetencji)
    • pracę na miejscu w Oleśnicy
    • rozwój na stanowisku raczkującym w polskim biznesie
    • pracę z młodymi ludźmi chcącymi zawojować świat
    • telefon i laptop służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.