Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Manager (IT Hardware)

GIGASERWER SP Z O O

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad konfiguratorem rozwiązań serwerowych na stronie www,

  • aktualizacja oferty firmy,

  • pomoc w przygotowaniu ofert handlowych,

  • pomoc w obsłudze zamówień oraz klientów sklepu internetowego,

  • współpraca z klientem instytucjonalnym poprzez ścieżkę zamówień publicznych,

  • współpraca z klientem B2B po przez przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • otwartość oraz komunikatywność,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych,

  • duża chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii,

  • dużą kulturę osobistą,

  • zainteresowanie branżą sprzętu komputerowego /docelowo serwerowego,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra umiejętność użytkowej obsługi komputera,

  • nie skreślamy osób bez doświadczenia.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego,

  • doświadczanie w obsłudze sklepu internetowego oraz portali aukcyjnych,

  • doświadczenie w sprzedaży, w szczególności sprzedaż związana z hardware/software.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczania oraz osiąganych wyników,

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,

  • pracę w młodym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,

  • udział w szkoleniach branżowych,

  • pracę stacjonarną w biurze, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku w zakresie dostaw wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy wiodącego amerykańskiego producenta. Swoje rozwiązania kierujmy głownie w sektor uczelni technicznych, badawczych ośrodków naukowych, firm technologicznych oraz działów R&D firm komercyjnych.

Przewiń do profilu firmy