Oferta pracy

Junior Sales Manager

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.O firmie

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.

Józefińska 2

Kraków

MOBILTEK S.A. jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej. Pomagamy optymalizować wdrożone płatności mobilne. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie tworzenia strategii mobilnych i monetyzacji contentu.

W związku w rozwojem usług płatności mobilnych poszukujemy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozyskanie nowych klientów B2B (polskich i zagranicznych) na usługi szybkiej i bezpiecznej płatności. Potencjalni klienci to wszystkie rodzaje firm e-commerce (sprzedaż produktów i usług cyfrowych) oraz inne instytucje pobierające płatności.

Zadania

  • sprzedaż usług i rozwiązań płatności mobilnych
  • identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów,
  • bezpośrednia, bieżąca obsługa obecnych i przyszłych klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • udział w targach i konferencjach,
  • rozwój produktu.

Wymagane

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne, w kontakcie i przez telefon/Internet
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce i za granicą,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,

Dodatkowymi zaletami byłyby

  • doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B
  • umiejętność pracy z umowami i dokumentami prawnymi
  • znajomość rynku usług płatniczych,
  • znajomość branży wydawnictw i mediów cyfrowych, gier internetowych, wirtualnych usług i rozrywki cyfrowej

Oferujemy

  • faktyczny wpływ na rozwój rynku płatności mobilnych w Polsce i innych krajach (Ukraina)
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy ciekawych projektach w twórczym zespole,
  • możliwość współtworzenia usług kształtujących rynek, także w bezpośredniej współpracy z operatorami komórkowymi
  • możliwość przejęcia odpowiedzialności za jeden z kanałów sprzedażowych
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia językowe (do wyboru angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski),
  • pakiet medyczny i kartę Multisport,

Kandydatów prosimy o pilne załączenie CV.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A. z siedzibą w Krakowie ul. Józefińska 2, 30-529 Kraków, NIP: 675-12-79-514  ”.

Jeżeli wyraża Pani/ Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy również o zamieszczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również̇ na inne stanowiska.”

W razie wyrażenia takiej zgody, Pani/Pana dane w celach rekrutacyjnych będziemy przetwarzać przez okres obecnej rekrutacji oraz przez okres kolejnych 24 miesięcy od jej zakończenia.
Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy