Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Manager

HB PREMIUM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa zlecenie
2 80010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 50018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz realizował proces sprzedaży doradczej począwszy od prospectingu poprzez analizę potrzeb, dopasowanie produktu z portfolio firmy do Klienta, negocjacje, a skończywszy na podpisaniu umowy / zamówienia.

  • W trakcie realizacji procesu sprzedażowego będziesz również weryfikował i oceniał używane w procesie narzędzia sprzedażowe i usprawniał je pod kątem zwiększenia skuteczności sprzedaży.

  • Twoim długofalowym celem jest ponadto obsługa posprzedażowa Klienta i dbanie o jak najlepsze wspólne relacje.

  • Aby powyższe zadania mogły być wykonane efektywnie, będziesz odpowiedzialny za ich planowanie w perspektywie tygodniowej w podziale na czas spędzony w biurze i w terenie.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które z natury są otwarte, lubią kontakt z drugą osobą, potrafią interpretować emocje drugiej osoby oraz wykazują wrodzoną ciekawość oraz inicjatywę w rozwoju swoich umiejętności i kompetencji.

  • Celujemy w osoby z małym doświadczeniem zawodowym, absolwentów lub studentów studiów zaocznych (dostępność w pełnym wymiarze godzin).

  • Zwracamy dużą uwagę na umiejętność rozmowy handlowej z Klientem, w tym umiejętność kontrargumentacji oraz negocjacji, ale nie jest to warunek konieczny.

To oferujemy

  • System wynagrodzeń składa się z 3 składników:

  • Pensji podstawowej

  • Prowizji kwartalnej wynoszącej 8% od marży względem wyznaczonego planu.

  • Dodatkowej premii kwartalnej od 2 do 6% w przypadku realizacji sprzedaży ponad plan.

  • Firma stawia na młode osoby, daje im swobodę działania i ufa w dobre intencje podczas pracy. Wspieramy i nagradzamy kreatywne i konsekwentne dążenie do celu. Awansujemy pracowników skutecznych i zaangażowanych.

  • Każda zatrudniona osoba ma możliwość uczestnictwa w szkoleniach dobieranych pod jej indywidualne potrzeby i możliwości.

O nas

HB Premium to firma inwestycyjna operująca na rynku w zakresie ochrony kapitału w nieruchomościach. Na chwilę obecną firma outsourcuje na stałe 12 osób z Polski i zagranicy, które aktywnie pozyskują i obsługują tematy sprzedażowe. Ze względu na rozbudowę palety produktów powiększamy nasz wewnętrzny dział sprzedaży – w 2022 roku planujemy zatrudnić 4 nowe osoby.