Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Manager

STREETCOM POLANDO firmie

  • Foksal 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

STREETCOM POLAND

Foksal 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami bezpośrednimi i domami mediowymi

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Przygotowanie ofert oraz prowadzenie prezentacji

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży, poparte sukcesami

  • Doświadczenie we współpracy z domami mediowymi

  • Znajomość obszaru digital marketingu / influencer marketingu

  • Szybkie tempo działania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji

  • Wysoka motywacja do osiągania celów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w digitalu, social media oraz influencer marketingu

  • Pracę przy innowacyjnym produkcie

  • Kartę sportową

  • Opiekę medyczną

  • Pracę w systemie hybrydowym (½ zdalnie)

  • Chill room, gdy potrzebujesz spokojnie porozmawiać lub zrelaksować się

  • Biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, przy metrze Nowy Świat – Uniwersytet

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Od ponad 17 lat z sukcesami współpracujemy z największymi markami na rynku. Dbamy o rozwój zespołu i pozyskiwanie nowych talentów. Jesteśmy różnorodni, ciekawi ludzi, otwarci na nowości i zmiany.

Jeśli potrafisz budować długoterminowe relacje biznesowe, jesteś nastawiony na cel i nie istnieje dla Ciebie słowo „niemożliwe”, to szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas na stanowisko:

JUNIOR SALES MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Przewiń do profilu firmy