Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kacper Gazda MILO SOLUTIONS z siedzibą w: Morszyńska 77, 02-932 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Representative - IT Services

Kacper Gazda MILO SOLUTIONS

umowa o dzieło, umowa zlecenie
3 4004 900 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 4004 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Nałęczowska 36C, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Nałęczowska 36C

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy potencjalnych klientów firmy

  • Przygotowanie wycen w oparciu o kontakt z zespołami technicznymi

  • Poszukiwanie oraz budowanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami

  • Dbanie o wizerunek firmy w procesie sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Komunikowanie się z klientami zagranicznymi telefonicznie, mailowo etc.

  • Bezpośrednią współpracę z Sales Managerem

Nasze wymagania

  • Płynna znajomości języka angielskiego w mowie i bardzo dobra w piśmie (C1)

  • Zorientowanie na rezultat

  • Elastyczność co do godzin pracy, nie szukamy kogoś 24h/dobę ale kogoś kto ceni sobie płynny grafik pracy

  • Duża dokładność i organizacja czasu własnego na wysokim poziomie

  • Komunikatywność i gotowość do kontaktu z nowymi ludźmi

  • Znajomość pracy z systemami CRM

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług (minimum 1 rok)

  • Dodatkowe atuty - Podstawowa wiedza na temat języków programowania

  • Dodatkowe atuty - Wykształcenie techniczne

  • Dodatkowe atuty - Znajomość zagadnień branży Marketingowej oraz Social Media

  • Dodatkowe atuty - Obecność w Social Mediach i znajomość narzędzi

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na które składa się podstawa + premia procentowa od wygenerowanego przychodu

  • Elastyczne godziny pracy. Muszą być przedstawione i zatwierdzone z góry

  • Opcje pracy zdalnej. Chodzi o Twoje wyniki, a nie o lokalizację

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Niekorporacyjne, nieformalne i dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość zmiany przydziału zadań w ramach projektu

  • Uczestnictwo w szkoleniach

  • Program doskonalenia języka angielskiego

  • Spotkania techniczne w zespole i imprezy poza pracą

  • Certyfikaty branżowe i techniczne

  • Program dofinansowania sprzętu komputerowego

  • Program poleceń oparty na nagrodach

O nas

Milo Solutions to software house specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych, desktopowych, wbudowanych oraz webowych.