Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Sales Representative

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Modus poszukuje dla swojego stałego partnera, lidera w swojej kategorii (branży spoza FMCG), firmy operującej globalnie w 130 krajach.

    Nasz partner jest inspirującym i nagradzanym miejscem pracy. Jego kulturę charakteryzuje swobodna atmosfera, otwarty dialog i wzajemny szacunek. Więc jeśli jesteś profesjonalistą/profesjonalistką z otwartym umysłem, który/która chce podjąć wyzwanie możemy Ci zaoferować możliwość współpracy.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (Młodszy Przedstawiciel Handlowy)

    Miejsce pracy: Szczecin (okolice)
    Miejsce pracy: Szczecin i okolice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • regularne wizyty w podległych lokalizacjach
    • nawiązywanie i budowanie relacji na poziomie sklepu z pracownikami wszystkich szczebli
    • dbanie o odpowiedni poziom zatowarowania podległych sklepów
    • edukacja personelu sklepów w zakresie standardów merchandisingowych Klienta
    • eksponowanie asortymentu zgodne z wytycznymi Klienta oraz standardami sieci
    • regularne uzupełnianie półki, kreowanie zamówień w oparciu o zapas magazynowy i sprzedaż
    • implementacja oraz uzupełnianie dodatkowych ekspozycji: końcówka, display, wyspa paletowa
    • montaż materiałów marketingowych oraz brandingu
    • dbanie o czystość, jakość ekspozycji oraz materiałów reklamowych
    • zapewnienie produktom odpowiednich oznaczeń cenowych
    • egzekucja ekspozycji promocyjnych zgodnie z centralnymi ustaleniami
    • organizacja dodatkowych lokalnych aktywności promocyjnych
    • optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
    • gotowość do interakcji z konsumentami
    • codzienne raportowanie poprzez mobilne urządzenie
    • raportowanie do Area Managera

    WYMAGANIA:

    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
    • sumienność i doskonała organizacja pracy
    • zaangażowanie i kreatywność
    • zmysł estetyczny i orientacja na szczegóły
    • umiejętności techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B i gotowość używania samochodu prywatnego i telefonu komórkowego do celów służbowych (warunek konieczny)
    • podstawowa znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • pracę dla międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku (zatrudnienie przez firmę Modus)
    • stałe wynagrodzenie plus premie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • rozliczenie kosztów użytkowania samochodu i telefonu komórkowego

    Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)