Logo Pracuj.pl

Junior Sales Specialist

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż frachtu lotniczego, morskiego, kolejowego i drogowego,
  • realizacja strategii sprzedażowej w wyznaczonym regionie,
  • rozwijanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert transportowych, negocjacje, nadzór nad przebiegiem transakcji handlowych, pozyskiwanie zleceń,
  • efektywna organizacja pracy

Nasze wymagania

  • chęci do nauki i motywacji do rozwoju
  • umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz współpracownikami,
  • umiejętności kreatywnego i analitycznego myślenia,
  • proaktywnego podejścia do klienta, rozwiązywania problemów,
  • wysokiego poziomu zaangażowania i determinacji w realizacji celów,
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
  • prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w zgranym, energicznym i pełnym pasji zespole,
  • wprowadzenie i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów
  • dużą swobodę działania i możliwości rozwoju zależne w 100% od samego kandydata,
  • atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia wspierające w uzyskiwaniu najlepszych efektów pracy.
  • otwartość na Twoje pomysły i partnerskie traktowanie

O nas

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. to powiew świeżości na rynku TSL. Koncepcję „myśl globalnie i działaj lokalnie” wdrażamy w życie na bazie wielu lat doświadczenia w pracy z klientami. Firma, która określenie „obsługa klienta” wynosi do rangi swojej misji.

Świadczymy usługi w ramach logistyki magazynowej, projektowej i transportu międzynarodowego: lotniczego, kolejowego, morskiego i drogowego. Naszą pasją są wyzwania !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i Działu Sprzedaży, poszukujemy obecnie kandydata z nietuzinkową osobowością i energią na stanowisko Junior Sales Specialist.

Junior Sales Specialist, Warszawa