Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Specialist

JUSTTAG sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Grzybowska 60, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 60

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dołączysz do jednego z teamów sprzedażowych obsługujących Domy Mediowe, gdzie będziesz aktywnie sprzedawać produkty naszej firmy.

  • Będziesz uczestniczyć w spotkaniach wewnętrznych, zewnętrznych, przygotowywać odpowiedzi na brief, wyceny kampanii reklamowych, sprzedawać dane do DSP oraz produkty analityczne oferowane przez Justtag Group.

  • Już na starcie czeka Cię duża porcja wiedzy, ale też naszego codziennego wsparcia i nauki tak, abyś pewnie czuł/a się w naszym zespole.

  • Jesteśmy otwarci na Twoje pytania – im więcej ich zadasz, tym szybciej zdobędziesz doświadczenie i samodzielność w działaniu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży – mile widziane środowisko technologiczne, mediowe lub marketingowe;

  • masz doświadczenie z zakresu obsługi klienta (kontakt bezpośredni i telefoniczny);

  • jesteś komunikatywny/a, łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne i po prostu lubisz ludzi;

  • dobrze znasz pakiet MS Office;

  • jesteś kreatywna/y i chcesz się rozwijać;

  • posiadasz umiejętność logicznego myślenia i syntetyzowania myśli;

  • nie boisz się zadawać pytań i sam szukasz odpowiedzi;

  • z zaangażowaniem podchodzisz do wypełniania obowiązków.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu klienta i/lub w negocjacjach handlowych.

To oferujemy

  • po okresie wdrożenia w trybie stacjonarnym oferujemy możliwość pracy zdalnej;

  • pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole;

  • możliwość poznania naszych produktów i technologii;

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia;

  • system prowizyjny za osiągnięty wynik;

  • pracę w grupie ludzi pełnych humoru, pasji i inicjatywy do działania;

  • nowoczesne biuro co-workingowe WeWork z pyszną kawą od baristy i strefą rozrywkowo-relaksacyjną;

  • opiekę medyczną, kartę Multisport ubezpieczenie na życie oraz dodatkowe benefity do wyboru w ramach Kafeterii MyBenefit;

  • program poleceń pracowniczych i biznesowych;

  • cotygodniowe mecze w siatkówkę lub koszykówkę.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

1. telefonu z zespołu Talents w celu umówienia z Tobą spotkania;

2. około 30 min spotkania F2F/videocall’a z Kają lub Zuzą z zespołu Sales oraz Anią, odpowiadającą w firmie za nasze talenty, aby wzajemnie lepiej się poznać.

W Justtag Group zwiększamy sprzedaż produktów oraz usług naszych klientów, analizując zachowania offline użytkowników. Dzięki technologii łączącej kanały online i offline, przyciągamy nowych konsumentów, mierzymy efektywność kampanii reklamowych i dostarczamy unikalną wiedzę rynkową. Jesteśmy blisko 40 osobowym zespołem, który autorską technologią rewolucjonizuje rynek reklamowy. Cenimy ludzi ciekawych, z poczuciem humoru, kreatywnych i lubiących się uczyć!

Przewiń do profilu firmy