Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sales Specialist

AB OVO SOLUTIONS

Strzegomska 2-4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w działaniach sprzedażowych Dyrektora firmy – praca na wewnętrznych bazach klientów, obsługa CRM,

  • korzystanie z platform sprzedażowych B2B – monitorowanie zamieszczanych ofert,

  • reaserch pod kątem przetargów i możliwości pozyskania nowych Klientów,

  • przygotowywanie spersonalizowanych ofert dla potencjalnych Klientów.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w Dziale Handlowym i obsłudze Klientów B2B lub w call center (projekt sprzedażowy) - min. 6 miesięcy,

  • znajomość programów MS Excel i Power Point,

  • umiejętność obsługi social mediów (głównie portal Linkedin).

Pracodawca oferuje

  • stabilną formę zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do doświadczenia zawodowego i kompetencji,

  • pakiet szkoleń wewnętrznych z zakresu usług HR,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed.

W związku z rozwojem naszej wewnętrznej struktury, szukamy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy