Junior Sales Specialist

Tavex

6 700 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 13 lip 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • doradztwo w zakresie złota inwestycyjnego,

  • sprzedaż i skup srebra oraz platyny inwestycyjnej,

  • wymiana walut,

  • obsługa przekazów pieniężnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • nastawienie na rozwój,

  • wysoka kultura osobista,

  • zacięcie matematyczne,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • znajomość minimum jednego języka obcego – preferowany język angielski,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego.

To oferujemy

  • 3 miesięczne szkolenie wstępne,

  • umowa o pracę od pierwszego dnia współpracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie już od pierwszego dnia współpracy,

  • szkolenia rozwojowe,

  • pakiet benefitów,

  • jasny system wynagradzania i premiowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • Atrakcyjny system premiowy

Tavex

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców metali szlachetnych i walut w Europie. Za nami blisko 30 lat historii istnienia firmy, które ukształtowało grupę ponad 250 pracowników w 9 krajach europejskich. Rośniemy w siłę także na naszym lokalnym rynku i otwieramy kolejne oddziały. Obecnie nasz polski zespół liczy ponad 50 wspaniałych osób. Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności i zdobyć nowe to dobrze trafiłeś.

Zaaplikuj i zasil nasze szeregi!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje