Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Salesforce Developer

AWESOME BYTES sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • Java

  • Apex

  • CSS/ HTML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Jeżeli lubisz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, to będziemy mieli dla Ciebie kilka zadań z obszaru:

● Rozwoju projektu Salesforce poprzez implementację nowych funkcjonalności

● Wsparcia przy wykonywaniu zadań w technologii Salesforce

● Rozwiązywania problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego

● Pracy nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce

● Kontynuowania nauki nad technologią Salesforce

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz:

● Minimum 6 miesięcy doświadczenia w Salesforce

● Umiejętność programowania w języku obiektowym (Java, Apex)

● Znajomość podstaw CSS/ HTML

● Znajomość relacyjnych baz danych

● Podstawowa znajomość GIT

● Chęć poznania technologii chmurowych i rozwiązań CRM.

● Dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • budżet rozwojowy

    • mentoring

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • treningi umiejętności miękkich

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    Dlaczego warto jest być częścią Awesome Bytes?

    ● Wspieramy w osiąganiu sukcesów

    ● Z nami będziesz miał krótki proces rekrutacyjny

    ● Realizowaliśmy wiele projektów zdalnie dla firm z całego świata (USA, UK, DE, PL)

    ● Możesz pracować zdalnie, ale jeśli zdecydujesz się pracować w biurze w Łodzi – jest ono w centrum miasta

    ● Dzielimy się wiedzą jak również wspieramy rozwój indywidualny

    ● Potrzebujesz wyrobienia certyfikatu? Bardzo nas to cieszy! Pokryjemy koszty i podpowiemy jak się przygotować

    …i inne korzyści do odkrycia 😉

    Już czas wejść w świat Salesforce'a razem z Awesome Bytes.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • komputer do użytku prywatnego

    • brak dress code’u

    • gry wideo w pracy

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • możliwość uzyskania uprawnień

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy Awesome Bytes, firmą założoną w 2019 roku, przez 2 braci, którzy z pasją zajmują się programowaniem oraz współpracą w firmie.

    Po wielu latach pracy w branży IT poznaliśmy ją na tyle, by odkryć to, czego w niej brakuje. Luki te wypełniliśmy najwyższej jakości usługami i elastycznym modelem współpracy z klientem. Tak w atmosferze podejmowania wyzwań i chęci sprostania wymaganiom współczesnych firm powstało Awesome Bytes. Nasza misja jest prosta – dostarczamy usługi offshore i profesjonalne oprogramowanie.

    Stawiamy na doświadczonych pracowników z branży IT oraz regularne podnoszenie ich wiedzy i kwalifikacji. Dzięki nieszablonowemu podejściu do rozwiązań informatycznych odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania wymagających klientów. Nasi specjaliści mogą stać się Twoim zewnętrznym działem IT, tworząc i rozwijając oprogramowania, zarządzając infrastrukturą IT w Twojej firmie oraz przeprowadzając testy. Posiadana wiedza pozwala im na wdrażanie platform Salesforce idealnie odpowiadających wymaganiom Twojego przedsiębiorstwa.

    Przewiń do profilu firmy