Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa. Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Salesforce Developer - program szkoleniowy

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • C#

  • C++

  • SQL

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

O projekcie

Zastanawiasz się nad związaniem swojej przyszłości z branżą IT? Brakuje Ci doświadczenia i nie wiesz od jakiej technologii rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Postaw na Salesforce i dołącz do drużyny „Force Academy” a Britenet wyszkoli Cię od podstaw!

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszych siedzibach pod okiem specjalisty SFDC. Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny:) Finansujemy również certyfikację.

Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex – dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w szkoleniu Salesforce;

  • Rozwój i certyfikacja swoich umiejętności,

  • Współpraca z zespołem projektowym;

  • Tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w języku Java, C# lub C++;

  • Doświadczenie w pracy z SQL i relacyjnymi bazami danych;

  • Znajomość podstaw: JavaScript, CSS/HTML;

  • Dyspozycyjność 40 h/tydzień;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane

  • Rozwinięte myślenie analityczne;

  • Zaangażowanie i motywacja do rozwoju oraz nauki nowych rzeczy;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Test wstępny

2

Rozmowa rekrutacyjna z HR

3

Rozmowa techniczna

4

Wdrożenie

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy