Logo Pracuj.pl

Junior SAP Consultant

MIENTHA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w rozwiązywaniu zgłoszeń związanych z problemami w systemie SAP oraz systemami z nim zintegrowanymi
  • Tworzenie rozwiązań w systemie w oparciu o wykonaną analizę na podstawie zebranych wymagań

Nasze wymagania

  • proaktywność oraz silna motywacja do nauki i rozwoju
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista i chęć pracy z ludźmi
  • chęć do analitycznego rozwiązywania konkretnych problemów
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • umiejętności interpersonalne
  • podstawowa znajomość dowolnego języka programowania i MS Excel będzie dodatkowych atutem

To oferujemy

  • możliwość nauki systemu SAP
  • pełne wsparcie mentora SAP
  • dostęp do najnowszych wersji systemu SAP (S4/HANA, Fiori) oraz szkoleń
  • rynkowe wynagrodzenie
  • możliwość pracy w oparciu o umowę B2B

O nas

Mientha jest efektem wspólnej pasji do pracy z systemem SAP. Na co dzień zajmujemy się realizacją projektów SAP. Dodatkowo pomagamy naszym klientom znaleźć odpowiednie osoby do wdrożeń oraz późniejszego wsparcia. To co daje nam ogromną satysfakcję, to uczenie innych i wprowadzanie ich do świata SAP. Z tego powodu inwestujemy swój czas i środki również w kształcenie nowych konsultantów.

Jeśli Twoim celem jest rozwój w kierunku pracy z systemem SAP jako konsultant, deweloper lub project manager to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nasza oferta umożliwi Ci naukę systemu SAP z pełnym wsparciem doświadczonych konsultantów, którzy będą dla Ciebie dostępni zarówno podczas nauki, jak i pracy na projekcie w Warszawie, na który trafisz od razu po rozpoczęciu współpracy. Bariery wejścia w ten obszar są bardzo wysokie, dlatego ta oferta jest niepowtarzalna i kierowana do osób elastycznych, o bardzo dużej samodyscyplinie oraz posiadających silną motywację do uczenia się.

Junior SAP Consultant, Warszawa