Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior SAP FI/CO Consultant

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Królewska 57, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.

Królewska 57

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Jako Konsultant SAP będziesz świadczyć usługi konsultingowe i programistyczne dla naszych międzynarodowych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach roll-out SAP (moduły FI/CO);

  • Konfiguracja procesów finansowo księgowych w systemie SAP;

  • Wdrożenie nowych procesów w SAP (ECC, SAP S4HANA, Central Finance);

  • Analiza, zrozumienie, optymalizacja i rozwój funkcji i procesów biznesowych;

  • Przygotowanie dokumentacji i testów;

  • Szkolenia użytkowników SAP w kontekście FI/CO;

  • Tworzenie specyfikacji IT;

  • Przejęcie zarządzania podprojektami i zarządzaniem projektami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-tetnie doświadczenie w pracy w SAP FI/CO (lub innym systemie ERP) na dowolnym stanowisku;

  • Dyplomem wyższej uczelni;

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości;

  • Dobra znajomość MS Excel;

  • Znajomość jednego z wybranych modułów: FI, MM, SD, PP, BW itd;

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach realizowanych w metodologiach zwinnych (np. Scrum)

  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej;

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie

  • karta Multisport

  • spotkania integracyjne i coroczne wyjazdy firmowe, wspólne rozwijanie sportowych pasji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Dział SAP naszej firmy tworzą nieduże, elastyczne zespoły projektowe zajmujące się w wdrożeniami oraz utrzymaniem i rozwojem istniejących (najczęściej własnych) rozwiązań. Ważnym elementem pracy są również szkolenia i spotkania, podczas których konsultanci dzielą się doświadczeniem zdobytym podczas wielu projektów u różnych klientów.

Przewiń do profilu firmy