Logo Pracuj.pl

Junior SAP FI/CO Consultant

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.

Królewska 57

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

O projekcie

Jako Konsultant SAP będziesz świadczyć usługi konsultingowe i programistyczne dla naszych międzynarodowych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach roll-out SAP (moduły FI/CO);
  • Konfiguracja procesów finansowo księgowych w systemie SAP;
  • Wdrożenie nowych procesów w SAP (ECC, SAP S4HANA, Central Finance);
  • Analiza, zrozumienie, optymalizacja i rozwój funkcji i procesów biznesowych;
  • Przygotowanie dokumentacji i testów;
  • Szkolenia użytkowników SAP w kontekście FI/CO;
  • Tworzenie specyfikacji IT;
  • Przejęcie zarządzania podprojektami i zarządzaniem projektami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-tetnie doświadczenie w pracy w SAP FI/CO (lub innym systemie ERP) na dowolnym stanowisku;
  • Dyplomem wyższej uczelni;
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości;
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • Znajomość jednego z wybranych modułów: FI, MM, SD, PP, BW itd;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach realizowanych w metodologiach zwinnych (np. Scrum)
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej;
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie
  • karta Multisport
  • spotkania integracyjne i coroczne wyjazdy firmowe, wspólne rozwijanie sportowych pasji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Dział SAP naszej firmy tworzą nieduże, elastyczne zespoły projektowe zajmujące się w wdrożeniami oraz utrzymaniem i rozwojem istniejących (najczęściej własnych) rozwiązań. Ważnym elementem pracy są również szkolenia i spotkania, podczas których konsultanci dzielą się doświadczeniem zdobytym podczas wielu projektów u różnych klientów.

Junior SAP FI/CO Consultant, Królewska 57, Kraków